Ara
  • Gülbudak

İleri Teknoloji Hasat Ekipmanlarımız

En son güncellendiği tarih: 9 Eki 2019

Kendi bahçelerimizde yetiştirdiğimiz elmaların hasadında, en az hasarla kaliteli toplama işlemine olanak veren ileri teknoloji makineler kullanılmaktadır.

Aynı anda cift taraflı elma toplamaya imkan veren makineler sayesinde zaman tasarrufu sağlanmakta, toplanan elmanın kovalar içinde dökülmesine gerek kalmadığı için toplamaya ilişkin hasarlar en aza indirgenmektedir.


Elmanın bahçeden depoya olan yolculuk sürecinde karşılaşılan ilk sorunlardan birisi, hasat esnasında yaşanan toplama hatalarıdır.

Sürekli gelişen günümüz teknolojik imkanlarına paralel olarak hasat süreçlerimizi gözden geçirmekte ve gerektikçe revize etmekteyiz.


Minimum Kayıpla Hasat

Meyvenin dalından soğuk muhafaza odalarına kadar olan yolculuğunu içeren Hasat sürecinin ilk ve en önemli basamağı zamanında ve bilinçli toplamadır. Kaliteli şekilde yetiştirilmiş ve yeterli olgunluğa ulaşmış meyvenin gerekli hassasiyet gösterilmeksizin toplanarak taşıma malzemelerine doldurulması en önemli ve en çok rastlanılan meyve hasarlanması sebebidir.


İşletmemizde kullanılan ileri teknoloji hasat ekipmanları ve bu ekipmanları kullanan bilinçli iş görenler sayesinde toplama hasarını minimize etmekteyiz.

14 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Fuji

Her türlü görüş, öneri ve isteğiniz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Email: info@gulbudak.com.tr

Telefon: +90 246 313 30 43

Bültenimize Abone Olun

Her Hakkı Saklıdır. © 2020 Gülbudak